Media

Bal charytatywny

Mieliśmy przyjemność wesprzeć Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Autystów „Mały Książę” podczas zorganizowanego 20.05.2022 roku balu charytatywnego. Temat przewodni spotkania – „wiosna”, a na uroczystość przybyło wielu wspaniałych gości. Cieszymy się, że dostarczyliśmy na potrzeby konkursów nagrody w postaci zestawów prezentowych sygnowanych logo naszej firmy! Ponadto wsparliśmy Stowarzyszenie finansowo. Samo wydarzenie zrelacjonowaliśmy również na naszym firmowym facebook’u.

Koszulka WAK-trans przeznaczona do wolnej sprzedaży w sklepiku charytatywnym.

Nagroda Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

WAK-trans został nagrodzony tytułem NAJBARDZIEJ EFEKTYWNEJ FIRMY wśród firm średnich i dużych przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Wybór laureatów programu odbył się w kilku etapach. Proces kwalifikacyjny był bardzo wymagający. Eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti. Sprawdzono także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Zespół ekspertów wybrał grupę 68 laureatów – najprężniej działających przedsiębiorstw województwa opolskiego, z których finalnie wybrano 8 zwycięzców. Wśród firm małych i dużych tytuł Najbardziej Efektywnej Firmy otrzymało Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne WAK-Trans Sp. z o.o.

www.lokalna24.pl/wiadomosci/7623,firma-wak-trans-z-kedzierzyna-kozla-nagrodzona-tytulem-dobra-firma-przez-zwiazek-przedsiebiorcow-i-pracodawcow

Artykuł w czasopiśmie branżowym Czas Na Transport

Wysoką pozycję WAK-trans w branży transportowej potwierdzają artykuły publikowane w prasie dotyczącej TSL. Możemy pochwalić się wywiadem przeprowadzonym z członkami Zarządu na łamach czasopisma Czas na transport.

Artykuł w lokalnej prasie – Dobra Gazeta

Lokalna prasa również dostrzegła ogromny potencjał WAK-trans oraz jego istotny wpływ na rynek pracy w macierzystym mieście – Kędzierzynie-Koźlu. Zauważalne jest przede wszystkim pro pracownicze podejście Zarządu do swojej kadry. Ponadto WAK-trans nie skreśla na starcie i dzięki współpracy pozwala rozwijać się kierowcom oraz specjalizować w transporcie materiałów niebezpiecznych.

Rajdowa pomoc dla dzieci z domów dziecka

Nie pozostajemy obojętni na niedolę innych, a przede wszystkim ujmuje nas niełatwa sytuacja najmłodszych. Warto żyć i ułatwiać życie innym, dlatego WAK-trans aktywnie włącza się w działalność charytatywną na rzecz dzieci z domów dziecka. Beżowa Skoda 120L jest narzędziem, dzięki któremu możemy tego dokonać. Jest to wyjątkowy pojazd uczestniczący w takich rajdach jak ZŁOMBOL – popularnej imprezie samochodowej, w której wspaniałe maszyny przemierzają drogi Europy. Skoda uczestniczy również w lokalnych imprezach – WAK-trans był mecenasem rajdu Grand Prix Ziemi Kozielskiej – Jedziemy dla Franka!

Patronat nad sekcją badmintonistów

Stałym wsparciem otaczamy także młodych badmintonistów z MMKS Kędzierzyn-Koźle. Jesteśmy szczęśliwi widząc uśmiechy i radość młodych sportowców, którzy chcą realizować swoje pasje.

Przedstawiciele sekcji parabadmintona wspieranych przez WAK-trans.