Media

WAK-trans został nagrodzony tytułem NAJBARDZIEJ EFEKTYWNEJ FIRMY wśród firm średnich i dużych przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Wybór laureatów programu odbywa się w kilku etapach. W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych, zespół ekspertów wybrał grupę 68 laureatów – najprężniej działających przedsiębiorstw województwa opolskiego, z których finalnie wybrano 8 zwycięzców. Wśród firm małych i dużych tytuł Najbardziej Efektywnej Firmy otrzymało Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne WAK-Trans Sp. z o.o.

www.lokalna24.pl/wiadomosci/7623,firma-wak-trans-z-kedzierzyna-kozla-nagrodzona-tytulem-dobra-firma-przez-zwiazek-przedsiebiorcow-i-pracodawcow

Wysoką pozycję WAK-trans w branży transportowej potwierdzają artykuły pisane w prasie dotyczącej TSL. Możemy pochwalić się wywiadem przeprowadzonym z członkami Zarządu na łamach czasopisma Czas na transport.

Lokalna prasa również dostrzegła ogromny potencjał WAK-trans oraz jego istotny wpływ na rynek pracy w macierzystym mieście – Kędzierzynie-Koźlu. Zauważalne jest przede wszystkim pro pracownicze podejście Zarządu do swojej kadry. Ponadto WAK-trans nie skreśla na starcie i dzięki współpracy pozwala rozwijać się kierowcom oraz specjalizować w transporcie materiałów niebezpiecznych.

Nie pozostajemy obojętni na niedolę innych, a przede wszystkim ujmuje nas niełatwa sytuacja najmłodszych. Warto żyć i ułatwiać życie innym, dlatego WAK-trans aktywnie włącza się w działalność charytatywną na rzecz dzieci z domów dziecka. Beżowa Skoda 120L jest narzędziem, dzięki któremu możemy tego dokonać. Jest to wyjątkowy pojazd uczestniczący w takich rajdach jak ZŁOMBOL – popularnej imprezie samochodowej, w której wspaniałe maszyny przemierzają drogi Europy. Skoda uczestniczy również w lokalnych imprezach – WAK-trans był mecenasem rajdu Grand Prix Ziemi Kozielskiej – Jedziemy dla Franka!

Stałym wsparciem otoczyliśmy także młodych badmintonistów z MMKS Kędzierzyn-Koźle. Jesteśmy szczęśliwi widząc uśmiechy i radość młodych sportowców, którzy chcą realizować swoje pasje.

EnglishGermanPolishUkrainian