O nas

Wak-trans Sp. z o.o. świadczy usługi transportowe od 2004 roku. To czas, który pozwolił na wyrobienie dobrej marki oraz pogłębienie doświadczenia w transporcie materiałów niebezpiecznych na terenie całej Europy.

Spółka WAK-trans zawiązała się, kiedy trzech przedsiębiorców postanowiło połączyć posiadaną wiedzę oraz doświadczenie, by sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Dzisiaj WAK-trans jest podmiotem z silną pozycją w branży. Rozpoznawalnym ze względu na utrzymywanie najwyższych standardów w każdej kwestii.

Naszymi atutami są: kompleksowa obsługa klientów w zakresie transportu i spedycji; stałe monitorowanie pojazdów, dzięki czemu nic nie uchodzi naszej uwadze, a zwłaszcza bezpieczne i terminowe dostawy.

Nazwa WAK-trans nawiązuje do pierwszych liter imion założycieli Spółki, którzy dziś zasiadają w czteroosobowym Zarządzie.

Do Waldemara Głogowskiego, Alfreda Magiery i Krzysztofa Kozakiewicza dołączył Paweł Chmiecik, który wniósł cenną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem.

Pracownicy WAK-trans

Pragnąc sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nami funkcjonowanie w branży TSL zatrudniamy kadrę z wysokimi kwalifikacjami. Dział spedycji nieustannie dba o to, by proces transportu odbywał się bez najmniejszych zakłóceń. Reagują na potrzeby klientów oraz proponują rozwiązania spedycyjno-logistyczne wszelkich problemów zgłaszanych przez zleceniodawców. Dział kadr oraz Dział księgowości i rozliczeń to ludzie zaangażowani w swoją pracę. Bez nich WAK-trans nie mógłby funkcjonować. Stale poszerzamy naszą wiedzę poprzez udział w kursach oraz szkoleniach związanych z procesami transportowymi, ale również ze znajomości przepisów o czasie pracy kierowców. Pozostajemy w stałej współpracy z OCRK, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie odpowiednio reagować w każdej sytuacji.

Trzonem naszej organizacji są jednak zawodowi, wysoce wykwalifikowani kierowcy. Dbają o terminowe oraz bezpieczne dostawy. Zapewniają zadowolenie naszych klientów i reprezentują WAK-trans na drogach.

Potwierdzeniem naszego doświadczenia jest długa lista firm, które korzystały z naszych usług: