Transport gazów ciekłych, przewozy krajowe lub międzynarodowe – możliwość wyboru, kat. C+E

Kędzierzyn-Koźle

Jesteś kierowcą pojazdów ciężarowych i chcesz doskonalić swoje umiejętności?

Interesuje Cię praca od poniedziałku do piątku i wolne weekendy?
A może jednak lubisz przemierzać długie, międzynarodowe trasy? Świetnie trafiłeś!

Przewozimy głównie materiały niebezpieczne tj. gazy ciekłe i sprężone
dla największych producentów w branży.

Wynagrodzenie – 11500 PLN brutto + diety

Miejsce Pracy – Kędzierzyn-Koźle

Rodzaj transportu – krajowy lub międzynarodowy – możliwość wyboru

Rodzaj obsługiwanego zestawu – ciągnik + cysterna (40 ton)

Mamy dla Ciebie wiele wariantów pracy na pewno coś wybierzesz:

System pracy 4/2 dni

  • krótkie wyjazdy z codziennymi powrotami do domu
  • system zmianowy D/N
  • Wynagrodzenie – 7.300 – 9000 Brutto + diety
  • praca w kraju + Czechy/Słowacja z codziennymi powrotami do Polski

System pracy 5/2 dni

  • Wyjazdy jedno lub kilkudniowe
  • Dedykowany zestaw
  • gwarantowane 3 lub 4 wolne weekendy
  • Wynagrodzenie – 7.300 – 11.500 Brutto + diety
  • praca w kraju + Czechy/Słowacja (noclegi)

System pracy 4/4 lub 5/5 dni

  • Dłuższe trasy dwu-trzydniowe bez powrotu do bazy
  • Praca dwóch kierowców na zestawie zmieniających się co cykl
  • Wynagrodzenie – 7.800 – 10.000 Brutto + diety

Praca w dowolnie dopasowanym grafiku

  • na miejscu w K-K jako kierowca załadunkowy
  • Zmianowy system pracy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca zawodowy;
  • Prawo jazdy kat. C+E;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Sumienność oraz odpowiedzialne zachowanie – pamiętaj, że wozimy materiały niebezpieczne.

Mile widziane:

  • Uprawnienia ADR – jeśli jeszcze ich nie masz, pomożemy w ich zdobyciu, sfinansujemy kurs;
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym;
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie podstawowym.

Twoje obowiązki

  • Przeprowadzanie operacji załadunkowych i rozładunkowych;
  • Dbanie o powierzony sprzęt – czyli ciągnik – cysterna, a także inne narzędzia, które przekazujemy podczas zatrudnienia;
  • Codzienna kontrola pojazdu przed wyruszeniem w trasę i po powrocie;
  • Wypełnianie dokumentów transportowych i dostarczanie ich do biura w terminie;

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę (godzinową);
  • Wynagrodzenie w pełni opodatkowane i oskładkowane (ZUS)
  • System premiowy;
  • Finansowanie szkoleń i kursów;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Służbowy telefon;
  • Pakiet medyczny Luxmed.

Kontakt

Tel.: 602 495 809

e-mail: rekrutacja@waktrans.com.pl

Oferta w gowork.pl

Oferta w OLX.pl